KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15539314

nr 1553 9314

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Jaktmotiv. Akvarell, bildmått: 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm

Utrop:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:39:12